به نقل از انگجت، طبق گزارش Canalys، میزان فروش موبایل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ نسبت به سال گذشته شش درصد کاهش یافته است. این شرکت می گوید این کاهش بیشتر به دلیل کمبود قطعات است.

طبق برآورد اولیه، شرکت سامسونگ بیشترین دستگاه را در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به فروش رسانده و ۲۳ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. شرکت اپل نیز با ۱۵ درصد سهم بازار و کسب رتبه دوم، توانست سهم خود را در بازار نسبت به سال گذشته ۳ درصد افزایش دهد.

۳ تولیدکننده برتر چینی شیائومی، ویوو و اوپو، ۵ شرکت صدرنشین را تکمیل می کنند. این شرکت ها مجموعاً ۳۴ درصد از سهم بازار را تصاحب کردند.


نکته ای که در مورد این آمار باید به آن توجه کرد این است که شرکت های اوپو و ویوو که زیر مجموعه وان پلاس هستند به صورت جداگانه محاسبه شده اند. هر سه شرکت متعلق به شرکت چینی BBK Electronics هستند که اگر بخواهیم آمار آن ها را با هم جمع و محاسبه کنیم رتبه بهتری را در جدول به دست می آورند.

بن استانتون، تحلیلگر Canalys می گوید: "کمبود تراشه ها واقعاً جدی است. صنعت تلفن های هوشمند در تلاش است تا تولید دستگاه ها را تا آنجا که می تواند به حداکثر برساند. مشکل این است که انتظار می رود کمبود عرضه تا سال ۲۰۲۲ ادامه یابد.

منبع : yjc

سامسونگ، اپل و شیائومی دارنده بیشترین سهم بازار گوشی‌های هوشمند

سامسونگ، اپل و شیائومی دارنده بیشترین سهم بازار گوشی‌های هوشمند

گوشی موبایل Galaxy S21 FE سامسونگ در تاریخ 21 دی به بازار عرضه می شود

شرکت ,درصد ,سهم ,سال ,بازار ,ها ,سهم بازار ,را در ,به سال ,سال ۲۰۲۱ ,می گوید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی دیرین دیرین پیوند های من Gloria's site Reta's site فروش فایل ارزان patughu Brian معرفی کالا فروشگاهی مطالب اینترنتی